ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A besoni Ne Dashuri ???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bebushi
I/E Respektuar
avatar

Numri i postimeve : 54
Age : 11
Location : Beb Ne Karroce
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: A besoni Ne Dashuri ???   Thu Aug 30, 2007 12:38 am

Jepni Mendimet Tuaja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.TeDuaTy.Tk
DarKneSS
AneTaR I Ri


Numri i postimeve : 20
Registration date : 30/08/2007

MesazhTitulli: Ehe   Thu Aug 30, 2007 1:00 am

Ne Dashurin E Internetit Aspak Se Ka Njerez Ne Msn Qe Te Thojn Te Dua Te Dua Etj Etj .. .. .Ene Thot Do Iki Tani Edhe Sjam i Sigurt Qe Sme Ka RRasur Block.Kurse Ne Jete Reale Esht Pak Me Ndryshe Po Te Ndahesh Me Te Ke Munci Qe Te Rilidhesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A besoni Ne Dashuri ???   Thu Aug 30, 2007 2:00 am

Vallahi une besoj te dashuria reale por ta dini qe ku beshtyj nuk lepij me Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Bebushi
I/E Respektuar
avatar

Numri i postimeve : 54
Age : 11
Location : Beb Ne Karroce
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A besoni Ne Dashuri ???   Thu Aug 30, 2007 2:09 am

Edhe po Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.TeDuaTy.Tk
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: A besoni Ne Dashuri ???   Tue Sep 25, 2007 4:35 pm

ne dashuri besoj po ne dashuri te perjeteshme???? zor se e besoj scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A besoni Ne Dashuri ???   Tue Sep 25, 2007 5:42 pm

Po besoj Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: A besoni Ne Dashuri ???   Sun Sep 30, 2007 11:58 am

deniso mos lepi mer.. ka menyra tjera... me llap p.sh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A besoni Ne Dashuri ???   Sun Sep 30, 2007 11:36 pm

Besoj ne dashurine e vertet edhe pse pak e veshtire

PS:Ju lutem mos dilni nga tema Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A besoni Ne Dashuri ???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A besoni Ne Dashuri ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: