ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Zona e tifozave >>> Voto <<<

Shko poshtė 

Voto
Milan
17%
 17% [ 1 ]
Juventus
17%
 17% [ 1 ]
Inter
0%
 0% [ 0 ]
Barcelona
33%
 33% [ 2 ]
Real Madrit
0%
 0% [ 0 ]
Mancester
0%
 0% [ 0 ]
Liverpul
0%
 0% [ 0 ]
Celsi
17%
 17% [ 1 ]
Bayern Monako
16%
 16% [ 1 ]
Tjeter
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 6
 

AutoriMesazh
Mbr3ti
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 39
Location : Tirane
Registration date : 02/09/2007

MesazhTitulli: Zona e tifozave >>> Voto <<<   Sun Sep 02, 2007 12:49 pm

hajt tju shikojme se per ke skuader beni tifozllek e cila do te dale ne krye te listes ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albstar.tk
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Zona e tifozave >>> Voto <<<   Mon Sep 03, 2007 7:43 pm

Yessssssssss Milannnnnnnnn i pari hehe Razz

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Zona e tifozave >>> Voto <<<   Tue Sep 25, 2007 2:40 pm

ne fakt jam ca ne dilem Rolling Eyes se te dyja skuadrat me pelqejn shume milani me pelqen sa atje luan dashuria ime,kurse barcelona me pelqen se me te vertet ka lojtar te talentuar si Ronaldinjo dhe shume te tjere lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Zona e tifozave >>> Voto <<<   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Zona e tifozave >>> Voto <<<
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: SPORTI :: FuTboLL-
Kėrce tek: