ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Si i perballoni situatat e veshtira ne jete?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Si i perballoni situatat e veshtira ne jete?   Tue Sep 18, 2007 6:34 pm

[C'dokush ka kaluar situate/a te veshtire/a ne jete ne nje menyre apo tjetren?
Do doja te dija: Si e keni kaluar ate....?
A keni arritur ta zgjidhni vetem apo me ndihmen e dikujt te afert per ju?
A keni arritur ti perballoni te gjitha ?
A mendoni se jeni ne gjendje t'ia dilni mbane ?
etj etj .....

Pres mendimet tuaja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si i perballoni situatat e veshtira ne jete?   Wed Sep 19, 2007 2:27 am

me kuraje sma ben syri ter Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si i perballoni situatat e veshtira ne jete?   Wed Sep 19, 2007 2:30 am

Lum si ti Very Happy
Une i kaloj vetem me pak trishtim dhe merzitje por e kaloj

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Si i perballoni situatat e veshtira ne jete?   Sat Sep 22, 2007 11:56 pm

ne fillim kur has ne ndonje veshtiresi eshte shokimi,perpiqem te marre situaten ne kontrolle dhe te bej nje arsyetim te situates ne te cilen mund te ndodhem ne menyre qe te dije ta perballoje dhe ne fund shoh se cfare mund te perfitoj nga ajo gje qofte eshte kur nuk ia dale dot sepse cdo gje ka nje te keqe dhe te mire Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Si i perballoni situatat e veshtira ne jete?   Mon Feb 11, 2008 6:44 pm

merrem me pune...kaloj kohen (zene).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si i perballoni situatat e veshtira ne jete?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si i perballoni situatat e veshtira ne jete?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: