ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Gabimet qe bejme gjate nje lidhjeje !!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Gabimet qe bejme gjate nje lidhjeje !!!   Tue Sep 18, 2007 6:48 pm

C'mendoni te dashur forumiste, cilat jane gabimet me te medha qe bejne femrat/meshkujt gjate nje lidhjeje, gabime keto qe perfundojne me ndarjen e nje cifti?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
E_Perkedhelura
AneTaR I Ri
avatar

Numri i postimeve : 9
Registration date : 29/09/2007

MesazhTitulli: Re: Gabimet qe bejme gjate nje lidhjeje !!!   Sat Sep 29, 2007 7:24 pm

Tradhetia, eshte nje gabim i pafalshem i cili arrin ne fundin e nje lidhje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Gabimet qe bejme gjate nje lidhjeje !!!   Sat Sep 29, 2007 8:45 pm

Gjithashtu do te thoja genjeshtrat te shkaterrojne ne nje lidhje duhet sinqeriteti sepse nuk zgjat shume ajo lidhje nese nuk ka sinqeritet

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gabimet qe bejme gjate nje lidhjeje !!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gabimet qe bejme gjate nje lidhjeje !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: