ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Sa e mbani inatin me ate qe doni ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Sa e mbani inatin me ate qe doni ?   Tue Sep 18, 2007 6:50 pm

Mbani inat me te dashurin/en tuaj?
Apo ky inat zhduket mbas nje fjale te embel?
Sa zgjat ky inat?
A ndikon ky inat ne ndarjen e nje cifti ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Sa e mbani inatin me ate qe doni ?   Mon Sep 24, 2007 1:34 pm

Jam mesuar me gjera te tilla do te thoja.. edhe di tja ul inatin vetes me njeriun qe dua.. (ta boj prov mos e ul i her.. ska gjo ne darke Razz)

Me pelqen shume ne fakt kur zihemi.. sepse me pas plas nje lloj dashurie e papare Very Happy ene ..... e dini vete vazhdimin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Sa e mbani inatin me ate qe doni ?   Tue Sep 25, 2007 2:14 pm

varet nga lloji i debatit dhe se kush ka pas faj,nqs ai eshte fajtor dhe nuk perpiqet te rregulloje gjerat mbaj shume inat nqs perpiqet te rregulloje gjerat nuk mbaje shume inat,kur kam une faj pastaj ndryshojne gjerat ... 👅
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Sa e mbani inatin me ate qe doni ?   Sat Sep 29, 2007 8:50 pm

Dhe une kete mund te them varet nga inati por nuk e mbaj shume jo Embarassed

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa e mbani inatin me ate qe doni ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa e mbani inatin me ate qe doni ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: