ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cila Kengtare Eshte Me E Bukur 1:Ciljeta Apo 2:Elvana Gjata.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DarKneSS
AneTaR I Ri


Numri i postimeve : 20
Registration date : 30/08/2007

MesazhTitulli: Cila Kengtare Eshte Me E Bukur 1:Ciljeta Apo 2:Elvana Gjata.   Thu Aug 30, 2007 12:57 amPo jap mendimin tim

Elvana Gjata Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cila Kengtare Eshte Me E Bukur 1:Ciljeta Apo 2:Elvana Gjata.   Thu Aug 30, 2007 1:01 am

Asnjera

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cila Kengtare Eshte Me E Bukur 1:Ciljeta Apo 2:Elvana Gjata.   Thu Aug 30, 2007 1:06 am

Fshesaxhova e lagjes time qe ngre pluhur cdo mengjes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
darkprincess
AneTaR I Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 13
Age : 28
Registration date : 08/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cila Kengtare Eshte Me E Bukur 1:Ciljeta Apo 2:Elvana Gjata.   Mon Sep 17, 2007 12:33 pm

asnjera te dyja bitch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cila Kengtare Eshte Me E Bukur 1:Ciljeta Apo 2:Elvana Gjata.   Mon Sep 17, 2007 12:37 pm

sje zgju mie sot? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cila Kengtare Eshte Me E Bukur 1:Ciljeta Apo 2:Elvana Gjata.   Mon Sep 17, 2007 8:26 pm

Hahhahhahaha mire e ka mo , te veteten tha Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cila Kengtare Eshte Me E Bukur 1:Ciljeta Apo 2:Elvana Gjata.   Sun Sep 23, 2007 9:37 pm

dakort me dark princess Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elle
AneTaR I Ri
avatar

Numri i postimeve : 13
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cila Kengtare Eshte Me E Bukur 1:Ciljeta Apo 2:Elvana Gjata.   Mon Sep 24, 2007 11:12 pm

Pyetja ishte per bukurin midis ketyre te dyjave apo jo ??? Atehere Elvana.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cila Kengtare Eshte Me E Bukur 1:Ciljeta Apo 2:Elvana Gjata.   Tue Sep 25, 2007 12:16 am

perderisa u pergjigja ne ate menyre do te thote asnjera as tjetra bom
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mercury-Blood
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 24
Age : 29
Location : Vlore
Registration date : 02/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cila Kengtare Eshte Me E Bukur 1:Ciljeta Apo 2:Elvana Gjata.   Thu Sep 27, 2007 3:07 am

ju lutem,s'po flasim per karakterin e dy zonjushave,po japim thjesht nje mendim mbi pamjen e jashtme.T'i shash tregon qe nuk gjykoni objektivisht.Te mira jane te dyja,pune tjeter fakti qe kane marre me shume skica se nje shkemb deti.
Per mua eshte me e bukur Elvana se ka akoma pak pafajsi feminore ne fytyre.Ciljeta eshte thjesht...sexy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cila Kengtare Eshte Me E Bukur 1:Ciljeta Apo 2:Elvana Gjata.   Thu Sep 27, 2007 3:11 am

Te dyja sexy jane eeeeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
miraa
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cila Kengtare Eshte Me E Bukur 1:Ciljeta Apo 2:Elvana Gjata.   Thu Sep 27, 2007 4:36 am

per mendimin tim kendojne mire jane te mira po ce do me se jane bitch nuk shkone hahaahha hajt mo se po i pranojme si kengetare hahaahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MoZi
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 33
Location : Atje
Registration date : 02/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cila Kengtare Eshte Me E Bukur 1:Ciljeta Apo 2:Elvana Gjata.   Thu Sep 27, 2007 3:43 pm

Ne ktej nga Tirona kena i shprehje " Per Raki dhe per Femra mos bej naze" pra te dyja shum t'mira jan bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
miraa
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cila Kengtare Eshte Me E Bukur 1:Ciljeta Apo 2:Elvana Gjata.   Thu Sep 27, 2007 7:57 pm

HAHAHAHAHAAH MOZI MIRE E KE TI ME DUHET TE PRANOJME REALITETIN HAHAHA NICE TE DYJA JANE TE MIRA ME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cila Kengtare Eshte Me E Bukur 1:Ciljeta Apo 2:Elvana Gjata.   Fri Sep 28, 2007 1:58 pm

po kur thash nuk me pelqejn e kisha fjalen dhe per pamjen lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: :Ciljeta Apo 2:Elvana Gjata.   Sat Dec 22, 2007 6:20 pm

Mua me pelqen PONI..nuk dola nga tema???Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: :Ciljeta Apo 2:Elvana Gjata.   Sat Dec 22, 2007 6:21 pm

Kendon bukur e kisha fjalen...lmao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cila Kengtare Eshte Me E Bukur 1:Ciljeta Apo 2:Elvana Gjata.   Sun Jan 20, 2008 1:59 am

Po ku e ka bukurine ciljeta more amani tek fytyra qe ngjan si gjyshe apo mos te flasim per gjokset qe i ka bere sikur i ka fryre me pompe pfffffffffffffffffffffffffffffff
Apo elvana amani more se asnjera nuk eshte e bukur nuk hyn ne kategorine e bukurise mund te themi per elvanen simpatike po por ehu sa larg jane nga e bukura qe te dyja keto Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cila Kengtare Eshte Me E Bukur 1:Ciljeta Apo 2:Elvana Gjata.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila Kengtare Eshte Me E Bukur 1:Ciljeta Apo 2:Elvana Gjata.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: Te NdrYshMe-
Kėrce tek: