ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Dashuri e deshtuar ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Dashuri e deshtuar ...   Fri Sep 28, 2007 1:18 am

Cfare mund te thuani per dashurit e deshtuara?
Cila eshte arsyeja qe deshton nje dashuri?

Ka shum arsye qe mund te ndikojne ne deshtimin e dashurise por ajo kryesorja eshte mosbesimi ne dashuri,nese nuk ke besim tek personi i kundert dhe ai nuk ka besim ne ty...normal qe kjo lidhje do te deshtoje gjithmone.
Sidoqofte ne nuk duhet te dorzohemi asnjehere.
Mund te ndodhe qe edhe shoqeria jo e mire te ndikoje ne deshtimin e nje lidhje...

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuri e deshtuar ...   Sun Sep 30, 2007 12:01 pm

besimi nuk vjen nga qielli... besimi krijohet me kalimin e kohes duke pare menyrat e llojet e respekteve kundrejt njeri tjetrit..
ne dashuri te deshtuar nje shkak mund te jete edhe xhelozia e njerit prej ciftit.. nderkohe qe tjetri/a nuk e duron dot nje gje te tille..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Dashuri e deshtuar ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: