ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Arma juaj e forte..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Arma juaj e forte..   Tue Oct 02, 2007 10:01 am

Te gjithe ne mendoj se kemi nje te vecante qe bejme njerzit per vete...po ju cila eshte ajo ane e karakterit tuaj ose dhe dicka nga pamja juaj qe eshte si te thuash arma juaj e fort per te bere te tjeret per vete apo per te patur sukses me femrat/meshkujt????? Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Arma juaj e forte..   Tue Oct 02, 2007 5:40 pm

Em fjalet mund te them ose sinqeriteti im te pakten keshtu mendoj confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Arma juaj e forte..   Sat Oct 06, 2007 11:54 pm

Siguria ne vetvete..

edhe me thone(femrat) se kam shikim provokues.. nuk e di te them te drejten Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Arma juaj e forte..   Fri Oct 19, 2007 7:01 pm

Arma ime me e forte me thone se eshte zemra ime (kam nje zemer te mire dhe jam e dashur ) Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Arma juaj e forte..   Sun Oct 21, 2007 2:48 pm

bo se di ....mbase kam shume arme Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kristina
AneTaR I Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 27
Age : 30
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: Arma juaj e forte..   Sat Nov 03, 2007 12:28 pm

Une skam asnje.... king
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Arma juaj e forte..   Mon Nov 05, 2007 5:34 pm

she she ske eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee i frikesuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Arma juaj e forte..   Tue Jan 22, 2008 7:50 pm

kur dikush te flet
i kushtoj vemendje te madhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Arma juaj e forte..   Tue Jan 22, 2008 9:55 pm

e ndjeshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Arma juaj e forte..   Thu Jan 24, 2008 4:43 pm

kallashi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Arma juaj e forte..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Arma juaj e forte..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: Te NdrYshMe-
Kėrce tek: