ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cili eshte kujtimi me i bukur i jetes tuaj?????

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Cili eshte kujtimi me i bukur i jetes tuaj?????   Tue Oct 02, 2007 8:29 pm

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ju ka ngel ne mendje i jetes tuaj ????
Pse ju ka ngel ne mendje ky kujtim ???

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur i jetes tuaj?????   Wed Oct 03, 2007 3:02 pm

ka shume po me i aferti eshte kur me me ben surprize per ditelindje dhe nje shoku im i luajti nje pjese te bukur muzikore ne piano per mua sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur i jetes tuaj?????   Wed Oct 03, 2007 6:16 pm

Asnje me sa mbaj mend une Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur i jetes tuaj?????   Wed Oct 10, 2007 5:22 pm

Ka qene ne vitin 2005 ne tetor kur vellai me solli dhuraten me te bukur te jetes time Qenin tim Alpin eshte kujtimi me i bukur ajo dite dhe nuk kam per ta harruar kurre kur pashe dhe mora ne duart e mia qenushin tim qe ishte vetem dy muaj nje bebe e vockel dhe tani eshte bere si derr hahahahahahhha por ka qene dita me e bukur e imja dhe kujtim i paharrueshem si per dhuraten dhe per vellane tim qe me lumturon dhe ben te pamunduren te me shohi te lumtur . E adhuroj Familjen time dhe i Dua jashte mase sepse kane bere shume per mua dhe me duan shume , gjithmone jam munduar mos ti zhgenjej dhe e kam bere deri me sot .

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur i jetes tuaj?????   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili eshte kujtimi me i bukur i jetes tuaj?????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: