ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A jeni te dashuruar ?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   Mon Sep 24, 2007 11:54 pm

tani po na beni te gjithe te jemi pesimist jo Sad deri qepare mendoja se ishe konfuze tani mora vendim nuk do bie ne dashuri Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   Tue Sep 25, 2007 10:54 am

lol... oj goca cpatet me.. e pasket cu moralin -10% Razz
elle jo vetem per fat te keq lale. nuk e di per lidhjen tende si hecen.. po ne nje lidhje normale do ishte me sakte.. PER FAT TE MIRE. mund te beni nje gabim.. po cdo gje rregullohet.. thjesht duke riparuar gabimin ne shancin tjeter.. nuk u tha bota per cuna e goca te mire e aman.. Thjesht do ishte me mire te mos mendoni tani per tani nqs nuk kemi...

Vetem mos e beni ju te keqen partnerit/es tuaj.. se me keq do ta gjeni me mbrapa...
Nqs ju a bejne te keqen.. atehere mos e vrisni trunin fare... se dyfish me te mire do e gjeni..

Ene boll me lote se na e bate qull forumin.. Smile ... dite te mbare..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   Thu Sep 27, 2007 4:25 pm

Jam e dashuruar dhe shume biles edhe pse e mbaj brenda meje per momentin por jam shume shume shume e dashuruar te dua zemer te dua zemer te dua zemer te dua zemer bounce

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: a jeni te dashuruar?   Tue Jan 15, 2008 10:57 pm

me pelqejne te gjithe, po kesaj si i behet Smile pyetje por nuk i dashuroj jo jo eshte me shume adhurim Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   Sun Jan 20, 2008 2:22 am

Jam teper e dashuruar dhe ndihem shume e lumtur per kete eshte nje ndjenje shume e bukur dashuria Laughing eshte shpresa drejt lumturise , qetesise shpirterore , te ardhmes duke e krijuar me njeriun qe do dhe te do ku ka me mire ne kete bote , ncuq nuk ka jo Laughing

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   Sun Jan 20, 2008 2:24 am

ElEni shkruajti:
me pelqejne te gjithe, po kesaj si i behet Smile pyetje por nuk i dashuroj jo jo eshte me shume adhurim Embarassed

Eleni sepse nuk ke gjetur akoma personin qe te duhet , personi qe zemra jote te rrahi me 200 km / ore , personin qe te kupton , te degjon kur ti flet edhe kur je gabim te keshillon e qorton , personin qe te udheheq e te mbron ne jete . Prandaj per momentin ke vetem adhurime sepse nuk ta ka bere akoma zemra bam per dike Smile .
Te uroj me shpirt te gjesh dike te mire dhe te sinqerte Wink

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: A jeni te dashuruar ?   Sun Jan 20, 2008 2:27 am

faleminderit Pearl Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   Sun Jan 20, 2008 2:30 am

gezuar hajde po te ftoj sonte Laughing pije per shendetin tend Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: A jeni te dashururar ?   Sun Jan 20, 2008 2:34 am

gezuar bejme ter diten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
monica
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   Sat Feb 02, 2008 5:42 am

JO.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   Mon Feb 04, 2008 3:46 pm

as une kam nja dy dit qe me eshte thy zemra qan por prape jemi te lumtur Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   Fri Feb 08, 2008 5:49 pm

kush ishte ajo qe te theu zemren mer se do e vras... ka noj moter per mu ajo? :PP
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A jeni te dashuruar ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: