ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ti nuk e di por une.........

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kristina
AneTaR I Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 27
Age : 30
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

MesazhTitulli: Ti nuk e di por une.........   Sun Nov 04, 2007 4:59 pm

Shoku / Shoqja juaj prej vitesh... nje person
te cilin e shikon si vella / Moter ,dhe se ke menduar kurre
ndryshe,.... te thote se eshte dashuruar me ty,dhe nuk
ta ka thene apo te te linte ta kuptoje me para nga frika
mos prisheshin te gjitha... por ja qe tani,do te jete i / e sinqerte...
Cili do ishte reagimi juaj i pare??
Po ai me pas??....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Ti nuk e di por une.........   Sun Nov 04, 2007 6:23 pm

mua me ke ndodhur me shokun e ngushte .. une nuk ndieja per ate,flisnim me vone po vetem nje si je dhe si kalon jo me shume sepse gjerat nuk ishin me si me pare dhe te dy ndiheshim ne siklet plus me kalimin e kohes do distancohen vete gjerat ..dhe jetet tona moren drejtime te ndryshme ne jete dhe tani kam dy vjet qe nuk e kam pare me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ti nuk e di por une.........   Mon Nov 05, 2007 5:44 pm

sa mire Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Ti nuk e di por une.........   Mon Nov 05, 2007 6:52 pm

i habitur Razz 👅
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ti nuk e di por une.........   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ti nuk e di por une.........
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: