ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Si jeni takuar me te dashurin/en tuaj?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Si jeni takuar me te dashurin/en tuaj?   Sun Nov 04, 2007 6:45 pm

Kjo teme eshte per te dashuruarit dhe me lindi pyetja:
Si jeni njohur ju me te dashurin/dashuren tuaj?
Ku jeni njohur?
Dhe a e kujtoni shpesh ate dite qe jeni njohur ?
A ju sjell nostalgji??

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kristina
AneTaR I Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 27
Age : 30
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: Si jeni takuar me te dashurin/en tuaj?   Tue Nov 06, 2007 4:42 pm

Une e kam njohur para nje lokali ne kucove... ishim gjithsej rreth 10
veta aty,une isha me kushuriren,ajo e kishte ne klase...
dhe me pelqeu menjehere... ai aty,nuk me pa,me njohu
ne shkolle.... dhe pastaj........................... 55
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si jeni takuar me te dashurin/en tuaj?   Thu Nov 15, 2007 3:12 pm

vallahi ke tju tregoj se si mbaj mend Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Si jeni takuar me te dashurin/en tuaj?   Tue Nov 27, 2007 6:15 pm

per ate qe kam tani.. e kam njohur me prezantim e siper nga nje shoqe.. ne tirane.. me pas kane vazhduar takimet.. etj etj etj..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si jeni takuar me te dashurin/en tuaj?   Tue Nov 27, 2007 6:24 pm

kam qene tape kalova 1 muj e lashe dhe kur e lashe kam qene tape Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si jeni takuar me te dashurin/en tuaj?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si jeni takuar me te dashurin/en tuaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: