ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Rezultate ndeshjesh ....

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Rezultate ndeshjesh ....   Tue Nov 20, 2007 2:54 am

Kategoria Superiore November 10, 2007

FT SHKUMBINI 0 - 0 DINAMO 0 - 0
FT BESELIDHJA 0 - 1 ELBASANI 0 - 0
FT KASTRIOTI 1 - 0 SKENDERBEU 1 - 0
FT TEUTA 3 - 2 FLAMURTARI 1 - 0
FT VLLAZNIA 1 - 1 BESA 1 - 1
FT PARTIZANI 0 - 0 TIRANA 0 - 0

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 32
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: e shtune 25   Sun Nov 25, 2007 2:55 am

01:10 FT Tigre 2-1 Rosario Central
20:10 FT Racing Club 0-0 Independiente
22:20 FT Newells Old Boys 1-0 Banfield
22:20 FT River Plate 0-2 Colon
» Australia - Hyundai A-League
09:00 FT Melbourne Victory 1-1 Wellington Phoenix
» Austria - Red Zac Erste Liga
15:30 FT Austria Lustenau 2-2 FC Lustenau
» Austria - T-Mobile Bundesliga
18:00 FT Sturm Graz 6-1 Altach
18:00 FT Mattersburg 1-1 Ried
18:00 FT Salzburg 1-1 SK Austria Kärnten
18:00 FT FC Wacker Innsbruck 2-0 Linzer ASK
» Austria - Wienerliga
14:00 FT SC Mannswörth 1-3 DSV Fortuna 05
» Azerbaijan - 1. Division
15:00 FT FK Masalli 1-0 FK Gilan
15:00 FT Standard Baku 1-1 Turan Tovuz
15:00 FT FK Baku 0-0 ABN Barda
15:00 FT Simurq 0-1 Karvan Evlakh
» Belgium - FA Cup
20:00 FT Anderlecht 2-1 Hamme
20:00 FT St.Truiden 1-2 Aalst
20:00 FT Charleroi 3-0 Deinze
20:00 FT Gent 2-0 Tienen
20:00 FT Lokeren 1-0 Waasland
20:00 FT Club Bruges 4-2 Francs Borains
20:00 FT Genk 4-2 Olympic Charleroi
20:30 35' Oostende 0-2 Zulte-Waregem
20:30 FT Kortrijk 2-0 Mouscron
20:30 AP Mons 5-4 Standard Wetteren
20:30 FT St.Liege 3-0 Lommel
20:30 AET Roeselare 4-1 Eupen
» Bolivia - Final stage
20:30 FT The Strongest 7-0 Real Mamore
» Bosnia-Herzegovina - Premier League
13:00 FT Celik Zenica 1-0 FK Sarajevo
13:00 FT Zeljeznicar 4-2 Posusje
13:00 FT Sloboda Tuzla 2-0 Slavija Sarajevo
13:00 FT FK Leotar 1-2 Siroki Brijeg
13:00 FT Jedinstvo Bi 1-1 FK Modrica
13:00 FT FK Laktasi 3-2 FK Velez Mostar
» Brazil - Serie A
21:10 FT America RN 0-3 Gremio
21:10 FT Fluminense 3-2 Juventude
» Brazil - Serie B
19:00 FT CRB 4-1 Gremio Recreativo
19:00 FT Ceara Fortaleza 1-2 Santo Andre
19:00 FT Avai FC 4-0 Ituano FC
19:00 FT Gama 1-0 Vitoria
19:00 FT Remo 0-1 Ponte Preta
19:00 FT Santa Cruz 2-3 Coritiba
19:00 FT Portuguesa 3-1 Criciuma
19:00 FT Marilia Atletico 1-2 Fortaleza
19:00 FT Sao Caetano 1-0 Brasiliense
19:00 FT Paulista FC 2-5 Ipatinga FC
» Bulgaria - A Grupa
13:00 FT Lokomotiv Sofia 0-0 Levski Sofia
13:30 FT Beroe 2-0 Vidima-Rakovski
13:30 FT Botev Plovdiv 1-0 Vihren Sandanski
13:30 FT Cherno More Varna 1-1 Belasitsa Petrich
13:30 FT Marek Dupnitsa 0-3 Litex Lovech
15:30 FT Chernomorets Burgas Burgas 1-1 CSKA Sofia
» Chile - Clausura
22:00 FT Univ. de Chile 3-0 Cobresal
22:00 FT La Serena 0-1 Audax Italiano
» Croatia - 1. Division
13:00 FT NK Zagreb 1-0 Hajduk Split
13:30 FT Varteks 3-0 Sibenik
13:30 FT Medimurje 1-1 Din. Zagreb
13:30 FT Cibalia 2-0 Inter Z.
16:00 FT Slaven 1-0 Rijeka
16:00 FT Osijek 1-0 NK Zadar
16:00 FT A.P.O.P/K. Peyias 0-0 Omonia Nicosia
18:00 FT Nea Salamis 2-1 Doxa Katokopia
17:00 FT Enosis Paralimni 1-0 Aris L.
» Czech Republic - Gambrinus League
18:45 FT M Boleslav 1-1 Teplice
» Denmark - SAS League
17:00 FT FC Kbh. 2-1 OB
» England - Blue Square Premier
16:00 FT Northwich 1-0 Rushden and D.
16:00 FT Halifax 1-1 Salisbury City
16:00 FT Torquay 2-0 Woking
16:00 FT Kidderminster 0-2 Oxford
16:00 FT Ebbsfleet United 2-1 Stafford
16:00 FT Crawley 4-1 Farsley C.
16:00 FT Histon 2-2 Exeter
16:00 FT Weymouth 1-2 York
16:00 FT Droylsden 5-3 Forest Green
» England - Championship
13:00 FT Scunthorpe 1-2 Hull
13:00 FT Cardiff 1-0 Ipswich
16:00 FT Queens P.R. 0-0 Sheffield W
16:00 FT Sheffield U 0-1 Plymouth
16:00 FT Norwich 2-0 Coventry
16:00 FT Colchester 1-2 Crystal Palace
16:00 FT Burnley 0-0 Stoke
16:00 FT Bristol C. 0-2 Leicester
16:00 FT Barnsley 3-2 Watford
18:20 FT Preston 0-2 Charlton
» England - League 1
16:00 FT Huddersfield 0-1 L.Orient
16:00 FT Tranmere 0-1 Swansea
16:00 FT Nottingham F. 2-0 Crewe
16:00 FT Port Vale 1-3 Doncaster
16:00 FT Swindon 1-0 Bristol R.
16:00 FT Northampton 0-2 Walsall
16:00 71' Brighton 1-2 Carlisle
16:00 FT Bournemouth 0-3 Oldham
16:00 80' Millwall 0-1 Yeovil
16:00 FT Luton 1-0 Southend
16:00 FT Gillingham 2-1 Hartlepool
» England - League 2
16:00 FT Milton Keynes Dons 1-2 Chesterfield
16:00 FT Bradford 1-1 Stockport
16:00 FT Barnet 0-3 Grimsby
16:00 FT Lincoln 2-1 Notts Co.
16:00 FT Darlington 1-0 Wycombe
16:00 FT Peterborough 7-0 Brentford
16:00 FT Rochdale 1-0 Mansfield
16:00 FT Rotherham 2-0 Shrewsbury
16:00 FT Macclesfield 1-1 Dag and Red
16:00 FT Morecambe 2-1 Bury
16:00 FT Hereford 0-0 Accrington
» England - Premier League
18:15 FT Derby 0-2 Chelsea
16:00 FT Arsenal 2-0 Wigan
16:00 FT Everton 7-1 Sunderland
16:00 FT Bolton 1-0 Manchester United
16:00 FT Manchester City 2-1 Reading
16:00 FT Middlesbrough 0-3 Aston Villa
» France - Le Championnat
17:10 FT Rennes 0-2 Lyon
20:00 FT Lens 1-1 Lorient
20:00 FT Marseille 3-1 Metz
20:00 FT St.Etienne 1-0 Sochaux
20:00 FT Nancy 2-0 Lille
20:00 FT Strasbourg 0-0 Valenciennes
20:00 FT Toulouse 0-0 Monaco
» Georgia - Umaglesi Liga
11:00 FT Olimpi Rustavi 2-0 Merani
11:00 FT Dila Gori 0-0 Tskhinvali
11:00 FT Mglebi Zugdidi 0-3 WIT Georgia
11:00 FT Sioni Bolnisi 0-1 FC Borjomi
11:00 FT Meskheti Akhaltsikhe 1-2 FC Ameri
11:00 FT Lok.Tbilisi 1-2 Din. Tbilisi
11:00 FT Zestafoni 4-0 Dinamo Batumi
» Germany - 1. Bundesliga
15:30 FT Bayern Munchen 2-1 Wolfsburg
15:30 FT Bayer Leverkusen 4-1 Duisburg
15:30 FT Bochum 3-0 Bielefeld
15:30 FT Cottbus 0-2 Werder Bremen
15:30 FT Eintracht Frankfurt 1-4 VfB Stuttgart
15:30 FT Hannover 96 2-3 Schalke 04
» Germany - Oberliga Baden-Wurttemberg
14:30 FT Freiberg 4-0 Freiburg II
14:30 FT Hoffenheim II 3-1 Vfr Mannheim
14:30 FT Sonnenhof Großaspach 4-0 TSV Schwieberdingen
14:30 FT FC 08 Villingen 6-2 SV Linx
14:30 FT Bahlinger SC 0-3 Ulm
15:00 FT TSV Crailsheim 2-0 FC Heidenheim
» Germany - Oberliga Bayern
14:30 FT Eintracht Bamberg 2-1 Nürnberg II
14:30 FT FC Schweinfurt 1-2 TSV Großbardorf
14:30 FT Gr.Fürth II 3-0 Wurzburg
14:30 FT SpVgg Bayern Hof 3-1 SpVgg Weiden
14:30 FT FC Memmingen 1-7 SpVgg Bayreuth
14:30 Postponed FC Bad Kötzting -:- FC Ismaning
14:30 FT SV Heimstetten 2-2 Aindling
14:30 FT Thannhausen 3-0 Ansbach
14:30 FT Unterhaching II 1-2 FC Kempten
» Germany - Oberliga Hessen
14:30 FT RW Frankfurt 3-3 Borussia Fulda
14:00 FT KSV Baunatal 0-2 SC Waldgirmes
14:30 FT Viktoria Aschaffenburg 1-2 Bayern Alzenau
14:30 FT Buchonia Flieden 5-2 FC Schwalmstadt
14:30 FT TSG Wörsdorf 4-1 FSC Lohfelden
14:30 FT Wehen II 3-2 RSV Würges
14:30 FT Eintracht Wetzlar 0-3 Germania Ober-Roden
» Germany - Oberliga NOFV-Nord
13:00 FT BFC Preussen 1-2 Optik Rathenow
13:00 FT Torgelower SV Greif 1-5 Lichterfelder FC
» Germany - Oberliga NOFV-Sud
13:00 FT FC Gera 2-1 Germania Halberstadt
13:00 FT Carl Zeiss Jena II 3-4 S. Leipzig
13:00 FT FSV Zwickau 2-2 ZFC Meuselwitz
13:00 Postponed VfB Pößneck -:- Hallescher FC
13:00 FT VfB Sangerhausen 1-1 VfB Auerbach
» Germany - Oberliga Nord
14:00 FT St.Pauli II 0-2 Osnabrück II
» Germany - Oberliga Nordrhein
14:30 FT Germania Dattenfeld 4-1 VfB Speldorf
14:30 FT SW Essen 1-1 FC Koln II
» Germany - Oberliga Sudwest
14:30 FT Wirges 3-1 Rossbach
14:30 FT Kaiserslautern II 5-0 FV Engers
14:30 FT Sportfreunde Köllerbach 1-0 Wormatia Worms
14:30 FT Saarbrucken 2-3 RW Hasborn
14:30 FT Neunkirchen 1-2 Eintracht Bad Kreuznach
14:30 FT Pirmasens 0-2 SC Idar-Oberstein
» Germany - Regionalliga North
13:30 FT Dynamo Dresden 1-0 Cottbus II
14:00 FT RW Ahlen 3-0 Babelsberg
14:00 FT Magdeburg 2-0 Wuppertal
14:00 FT Lubeck 1-2 Essen
14:00 FT Fort. Dusseldorf 2-0 RW Erfurt
14:00 FT Dortmund II 1-0 Braunschweig
14:00 FT Kickers Emden 1-2 Wolfsburg II
14:00 FT SC Verl 0-3 Werder Bremen II
» Germany - Regionalliga South
14:00 FT St.Kickers 0-0 Elversberg
14:00 FT Reutlingen 1-1 Siegen
14:00 FT Aalen 1-1 B.Munchen II
14:00 FT Burghausen 3-1 Hessen Kassel
14:00 FT FSV Frankfurt 1-3 Regensburg
14:00 FT Sandhausen 1-0 Stuttgart II
» Greece - Super League
15:45 FT Levadiakos 2-0 Aris Salonica
18:00 FT Olympiakos 1-0 Veria FC
» Hungary - Soproni Liga
13:00 FT FC Fehervar 2-0 Zalaegerszeg
13:00 FT Nyiregyhaza 2-1 Vasas Budapest
13:00 FT Paks 1-1 BFC Siofok
13:00 FT REAC 1-1 Kaposvar
13:00 FT Tatabanya 4-3 Budapest Honved
13:00 FT Gyor 5-1 Diosgyor
» International - EURO qualification grp. A
18:00 FT Serbia 1-0 Kazakhstan
» Israel - Leumit League
17:00 FT Ironi Rishon Lezion 0-0 Ironi Ramat Hasharon
18:00 FT Hapoel Beer Sheva 1-2 Hapoel Natzrat-Elite
» Israel - Ligat-Al
13:30 FT Hapoel Kiryat Shmona 2-1 Bnei Yehuda Tel Aviv
16:45 FT Hapoel Kfar Saba 3-1 Ashdod SC
18:00 FT Maccabi Petach Tikva 2-0 Bnei Sachnin
16:00 FT Maccabi Tel Aviv 2-0 Maccabi Herzeliya
» Italy - Serie A
18:00 FT Genoa 0-1 Roma
20:30 FT Inter 2-1 Atalanta
» Italy - Serie B
16:00 FT Treviso 3-0 Brescia
16:40 FT Chievo 2-2 Pisa
16:00 FT Lecce 3-1 Ravenna
16:00 FT Modena 3-0 Bari
16:00 FT Avellino 2-2 Spezia
16:00 FT Piacenza 0-1 Messina
16:00 FT Ascoli 1-3 Mantova
16:00 FT Triestina 2-1 Cesena
16:00 FT Rimini 5-1 Vicenza
16:00 FT Frosinone 4-1 Grosseto
» Japan - J. League
06:05 FT Urawa Red Diamonds 0-1 Kashima Antlers
06:05 FT Kashiwa Reysol 2-1 Ventforet Kofu
06:00 FT FC Tokyo 1-2 Omiya Ardija
06:05 FT Kawasaki Frontale 3-0 Sanfrecce Hiroshima
06:05 FT Shimizu S-Pulse 2-2 JEF United Chiba
06:05 FT Nagoya Grampus Eight 0-0 Yokohama FC
» Jordan - 1. Division
16:00 FT Al-Faisaly 3-3 Shabab Al-Ordon
12:30 FT Trables SC 0-1 Al-Ansar
» Macedonia - Prva Liga
13:00 FT FK Vardar 0-0 Rabotnicki
» Malta - Premier League
14:00 FT Floriana 1-1 Hamrum Spartans
16:00 FT Birkirkara 0-1 Valletta
» Montenegro - 1. Division
13:00 FT Kom 0-4 FK Lovcen
13:00 FT Mladost Podgorica 0-0 Rudar P.
13:00 FT Petrovac 1-1 Decic Tuzi
13:00 FT FK Bokelj 0-1 Grbalj Radanovici
13:00 FT Mogren 1-0 Sutjeska
15:30 FT MCO Oujda 1-0 KAC Kenitra
15:30 FT IZK Khemisset 1-0 OCS Safi
22:00 Postponed JSM Laayoune -:- FAR Rabat
15:30 FT CODM Meknes 0-1 HUSA Agadir
18:00 FT RCA Casablanca 2-0 WAC Casablanca
21:00 FT El Jadida 2-2 OCK Khouribga
» N. Ireland - Premier Division
16:00 FT Armagh 4-1 Lisburn
16:00 FT Ballymena 0-0 Dungannon Swifts
16:00 FT Cliftonville 2-0 Institute
16:00 FT Crusaders 3-4 Coleraine
16:00 FT Glentoran 2-1 Newry
16:00 FT Limavady 1-0 Glenovan
16:00 FT Linfield 2-0 Donegal Celtic
16:00 FT Portadown 5-1 Larne
» Netherlands - Eredivisie
19:30 FT Heerenveen 2-3 De Graafschap
20:00 FT AZ Alkmaar 2-0 Willem II
20:00 FT Excelsior 1-4 PSV Eindhoven
20:00 FT Heracles 0-0 Venlo
» Pakistan - 1. Division
11:00 FT KESC 4-0 Wohaib FC
11:00 FT Pakistan Army 6-0 PTV
» Paraguay - Clausura
21:30 FT 3 de Febrero 0-2 Sportivo Trinidense
21:30 FT 12 de Octubre 2-2 2 de Mayo
19:00 FT Alianza Atletico 1-0 Arequipa Total Clean
21:30 FT Coronel Bolognesi 6-2 Cienciano
21:00 FT Deportivo Municipal 2-2 Deportivo San Martin
» Poland - 1. Division
16:00 FT Polonia Bytom 1-2 Legia
16:00 FT Jagiellonia Bialystok 1-1 Ruch Chorzow
16:00 FT Cracovia Krakow 0-2 Belchatow
16:00 FT Lodzki KS 1-2 Lech Poznan
16:00 FT Groclin Dyskobolia 0-0 Odra
16:00 FT Korona Kielce 1-4 Zaglebie
» Portugal - SuperLiga
20:15 FT Leixoes 1-1 Sporting CP
22:15 83' Academica 1-1 Benfica
» Qatar - 1. Division
15:30 FT Al-Wakra 3-2 Qatar SC
17:30 FT Al-Shamal 0-3 Al-Rayyan
» Romania - Liga I
12:30 FT Gloria Bistrita 2-2 CFR Cluj
13:00 FT Universitatea Cluj 1-1 Politehnica Iasi
19:30 FT Steaua Bucuresti 1-0 Dinamo Bucuresti
» Scotland - 1. Division
16:00 FT Dundee FC 1-0 Hamilton
» Scotland - 3. Division
16:00 FT Stenhousemuir 4-0 Forfar
» Scotland - Premier League
13:30 FT Falkirk 1-3 Rangers
16:00 FT Celtic 3-0 Aberdeen
16:00 FT Hibernian 2-2 Dundee U.
16:00 51' Kilmarnock 0-1 Motherwell
16:00 FT Inverness 1-0 St. Mirren
» Scotland - Tennents Scottish Cup
16:00 FT Airdrie 1-1 Queens Park
16:00 FT Albion R. 1-5 East Stirling
16:00 FT Arbroath 0-1 Cowdenbeath
16:00 FT Brechin 1-1 East Fife
16:00 FT Cove Rangers 1-0 Edinburgh University
14:45 FT Culter 1-3 Huntly
15:00 FT Linlithgow Rose 1-0 Dalbeattie Star
16:00 FT Livingston 4-0 Alloa
16:00 FT Morton 3-2 Buckie Th.
16:00 FT Partick T. 2-1 Ayr
16:00 45' Peterhead 0-2 Queen of South
16:00 FT Ross County 4-0 Whitehill
16:00 FT Stranraer 0-6 Stirling A.
16:00 FT Threave 0-3 Raith Rovers
16:00 FT Clyde 2-0 Montrose
16:00 FT Dumbarton 2-0 Berwick
» Slovakia - Corgon Liga
13:00 FT Banska Bystrica 1-0 Zlate Moravce
17:30 FT Ruzomberok 0-2 Slovan Bratislava
17:30 FT Trnava 6-0 Trencin
13:00 FT Kosice 0-1 Artmedia Petrzalka
» Slovenia - 1. Division
13:30 FT Interblock 1-1 Nafta
13:30 FT Koper 4-0 Livar Ivancna Gorica
16:00 FT Gorica 2-0 Domzale
14:30 FT Orlando Pirates 2-2 Kaizer Chiefs
19:00 FT Santos 0-2 Benoni United
» Spain - LIGA BBVA
18:30 FT Las Palmas 3-1 Cordoba
18:30 FT Elche 2-2 Alaves
» Spain - Primera Division
20:00 FT Sevilla 1-2 Mallorca
22:00 FT Murcia 1-1 Real Madrid
20:00 FT Barcelona 3-0 Huelva
» Switzerland - Challenge League
17:30 FT Wohlen 0-0 Concordia
» Switzerland - Switzerland Cup
16:00 FT Schaffhausen 0-1 Xamax
17:00 FT Lausanne 0-2 FC Gossau
17:45 FT Luzern 0-1 Thun
» Syria - 1. Division
13:00 FT Efrin 0-1 Al-Ittihad
13:00 FT Al-Shorta 0-2 Al-Karamah
14:30 FT Stade Tunisien 2-1 US Monastir
» Turkey - Lig B Grp. 4
12:30 FT Sebatspor 2-2 Arsinspor
» Turkey - Superlig
13:00 FT Istanbul Buyuksehir 0-2 Denizlispor
14:30 FT Genclerbirligi OFTAS 0-1 Besiktas
18:00 FT Fenerbahce 4-2 Ankaraspor
» Turkey - TFF Lig A
12:00 FT Gaziantep BB 6-2 Boluspor
12:00 FT Mardinspor 1-3 Karsiyaka
» Ukraine - 1. Division
15:00 FT Vorskla 2-0 Zakarpattia
15:00 FT Karpaty 4-0 Tavria
15:00 FT Shakhtar Donetsk 1-1 Naftovik
17:00 FT Arsenal Kiev 0-1 Dynamo Kiev
» Uruguay - Apertura
20:00 FT Bella Vista 0-1 Juventud de las Piedras
20:00 FT Montevideo Wanderers 2-3 Central Espanol
20:00 FT Miramar Misiones 0-2 Defensor Sporting
20:00 FT River Plate 1-1 Fenix
23:00 90' Estudiantes Merida 0-0 Estrella Roja
» Wales - Premier Division
15:30 FT Airbus UK 0-1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Rezultate ndeshjesh ....   Sat Dec 08, 2007 3:41 am

Kupa e Shqipėrisė : Raundi III
7/12/2007

Skenderbeu - Tepelena 1-0 (2-3)
Tirana - Butrinti 4-2 (2-2)
Besa - Bylis 3-0 (3-2)
Partizani - Skrapari 2-1 (2-0)
Elbasani - Tomori 7-2 (0-0)
Flamurtari - Ada 4-1 (0-2)
Vllaznia - Naftėtari 6-1 (3-2)
Kastrioti - Burreli 2-0 (2-3)
Shkumbini - Bilishti 3-1 (5-4)
Luftėtari - Gramshi 6-0 (0-2)
Besėlidhja - Pogradeci 8-0 (0-2)
Turbina - Erzeni 2-0 (1-1)
Lushnja - Laēi 1-1 (1-3)
Apolonia - Sopoti 3-0 (1-2)
Dinamo - Dajti 3-1 (2-0)
Teuta - Iliria 3-1 (1-1)

Ndeshjet ne Raundin IV do te luhen vitin e ardhshem ne datat 13 dhe 27 shkurt dhe ciftet e skuadrave do te jene:

Laēi-Tirana
Turbina-Teuta
Besėlidhja-Vllaznia
Skėnderbeu-Partizani
Apolonia-Dinamo
Luftėtari-Besa
Shkumbini-Elbasani
Flamurtari-Kastrioti


_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Rezultate ndeshjesh ....   Sat Dec 08, 2007 3:42 am

Kalendari i ndeshjeve
Tė luajtura

01.12.2007
Shkumbini - Tirana 0-2
Skėnderbeu - Flamurtari 1-1
Elbasani - Kastrioti 2-0
Dinamo - Vllaznia 0-0
Besa - Teuta 0-1
Partizani - Besėlidhja 4-0

25.11.2007
Kastrioti - Besa 2-0
Vllaznia - Elbasani 2-1
Tirana - Flamurtari 2-0
Besėlidhja - Dinamo 0-2
Teuta - Skėnderbeu 0-2
Shkumbini - Partizani 1-1

10.11.2007
Partizani - Tirana 0-0
Shkumbini - Dinamo 0-0
Kastrioti - Skėnderbeu 1-0
Vllaznia - Besa 1-1
Besėlidhja - Elbasani 0-1
Teuta - Flamurtari 3-2

07.11.2007
Besa - Besėlidhja 2-0
Skėnderbeu - Vllaznia 2-3
Tirana - Teuta 2-1
Elbasani - Shkumbini 0-0
Dinamo - Partizani 2-0
Flamurtari - Kastrioti 1-0

03.11.2007
Partizani - Elbasani 0-0
Shkumbini - Besa 2-0
Kastrioti - Teuta 1-0
Vllaznia - Flamurtari 1-1
Besėlidhja - Skėnderbeu 4-2
Dinamo - Tirana 0-2

31.10.2007
Besa - Partizani 2-1
Skėnderbeu - Shkumbini 1-2
Tirana - Kastrioti 0-0
Elbasani - Dinamo 0-0
Flamurtari - Besėlidhja 1-1
Teuta - Vllaznia 0-3

21.10.2007
Vllaznia - Kastrioti 3-1
Elbasani - Tirana 1-1
Besėlidhja - Teuta 0-0
Dinamo - Besa 0-0
Partizani - Skėnderbeu 4-0
Shkumbini - Flamurtari 0-0

06.10.2007
Skėnderbeu - Dinamo 1-2
Tirana - Vllaznia 0-0
Flamurtari - Partizani 0-0
Teuta - Shkumbini 1-1
Besa - Elbasani 1-0
Kastrioti - Besėlidhja 2-1

30.09.2007
Besa - Tirana 3-1

29.09.2007
Elbasani - Skėnderbeu 3-0
Partizani - Teuta 4-0
Shkumbini - Kastrioti 1-0

28.09.2007
Besėlidhja - Vllaznia 2-2
Dinamo - Flamurtari 0-1

23.09.2007
Kastrioti - Partizani 0-1

22.09.2007
Vllaznia - Shkumbini 3-1
Tirana - Besėlidhja 0-1
Teuta - Dinamo 0-1

21.09.2007
Skėnderbeu - Besa 1-1
Flamurtari - Elbasani 0-1

15.09.2007
Skėnderbeu - Tirana 4-2
Elbasani - Teuta 1-0
Dinamo - Kastrioti 4-0
Besa - Flamurtari 2-0
Partizani - Vllaznia 1-0
Shkumbini - Besėlidhja 2-1

02.09.2007
Teuta - Besa 0-1

01.09.2007
Tirana - Shkumbini 2-0
Besėlidhja - Partizani 1-2
Flamurtari - Skėnderbeu 3-1
Kastrioti - Elbasani 2-0
Vllaznia - Dinamo 0-1

26.08.2007
Partizani - Shkumbini 2-1

25.08.2007
Elbasani - Vllaznia 0-0
Dinamo - Besėlidhja 4-0
Flamurtari - Tirana 1-0
Besa - Kastrioti 3-1
Skėnderbeu - Teuta 1-3


_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Rezultate ndeshjesh ....   Sat Dec 08, 2007 3:45 am

Liga Superiore.:.Renditja.:.

Ven. Skuadra Pik FI BA HU GS GP ND.

1 Tirana 25 7 4 1 27 15 12
2 Teuta 22 5 7 0 15 8 12
3 Elbasani 20 6 2 4 12 13 12
4 Partizani 19 5 4 3 14 11 12
5 Vllaznia 17 4 5 3 16 13 12
6 Luftėtari 16 5 1 6 11 11 12
7 Flamurtari 14 4 2 6 19 16 12
8 Besa 14 3 5 4 12 15 12
9 Dinamo 14 4 2 6 11 15 12
10 Shkumbini 12 3 3 6 14 16 12
11 Kastrioti 12 2 6 4 13 20 12
12 Apolonia 10 3 1 8 13 24 12


_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: Rezultate ndeshjesh ....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rezultate ndeshjesh ....
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: SPORTI :: FuTboLL-
Kėrce tek: