ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A mund te duash nje person qe nuk te do ?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: A mund te duash nje person qe nuk te do ?   Sat Nov 24, 2007 6:04 pm

Sipas jush ia vlen te vazhdosh te luftosh per personin qe dashuron duke e ditur qe ai nuk ju do?
Apo t'i lesh gjerat te shkojne pa u munduar aspak qe t`i ndryshosh?

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Wed Nov 28, 2007 1:13 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: A mund te duash nje njeri qe ste do?   Tue Nov 27, 2007 10:38 pm

ehhhhhhhhhhhhhhhhh


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue Dec 18, 2007 11:28 pm, edituar 4 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A mund te duash nje person qe nuk te do ?   Tue Dec 04, 2007 3:51 pm

bravo goca Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: A mund te duash nje person qe nuk te do ?   Sat Dec 08, 2007 4:07 pm

Asnje nuk lind i dashuruar.. Nqs e dashuroj vertet.. do te luftoja deri ne nje fare pike qe ta beja edhe ate te krijonte nje dashuri sadopak per mua..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: DaShuRi DhE PasiOn :: A mund te duash nje person qe nuk te   Fri Dec 28, 2007 5:39 pm

DOJE SE GJYNAH,,SEVAP BEN poshte


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Wed Jan 02, 2008 8:15 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A mund te duash nje person qe nuk te do ?   Mon Dec 31, 2007 3:40 am

Personalisht nuk do vazhdoja ti shkoja nga pas sepse nese nuk me do eshte e kote te vazhdoj te vuaj me per nje dashuri qe nuk do kete asnjehere zgjidhje , do i lija gjerat si ishin dhe do vazhdoja jeten

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A mund te duash nje person qe nuk te do ?   Mon Dec 31, 2007 3:47 am

jooooooooooooooooooo dhe pikeeeeeeeee .................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: A mund te duash nje person qe nuk te do ?   Tue Jan 08, 2008 11:29 pm

sa karakter te dobet pasken te gjithe ktu e Razz .. si mer nuk luftoni per dicka qe e do zemra.. nejse fjale keni.. se kur vjen ajo dite.. filloni qani pastaj Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A mund te duash nje person qe nuk te do ?   Thu Jan 10, 2008 10:54 pm

Redi nuk ia vlen te luftosh per dike qe nuk te do more djale sa te merzitesh e lodhesh kot

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: A mund te duash nje person qe nuk te do ?   Sun Jan 13, 2008 6:48 pm

PearL.. Pse moj vajze mos luftosh.. dashuria nuk lind ne sekond... asnje nuk ka lind i dashuruar.. Ajo krijohet me mund e me kalimin e kohes.. Jeta eshte merzitje pa luftuar per dicka qe ja vlen. Sfida e ben jeten me te bukur e me kuptimplote..

Un mund te hiqja dore nga kjo gje vetem mbasi kam treguar cdo gje per veten.. e mbasi kam shprehur se cfare do beja per ate edhe per dashurine tone. Edhe nqs mbas ketyre arrin ne nje pike qe nuk e pelqen tipin tim atehere.. do te ndaloja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: A mund te duash nje person qe nuk te do ?   Sun Jan 13, 2008 10:34 pm

Cfar eshte Dashuria ?

a ke leke tjetri? famlije te mire? njeri i mire ? A me do mua dhe pse me do mua confused ?...jo...bye bye
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A mund te duash nje person qe nuk te do ?   Mon Jan 14, 2008 2:38 am

Redi shkruajti:
PearL.. Pse moj vajze mos luftosh.. dashuria nuk lind ne sekond... asnje nuk ka lind i dashuruar.. Ajo krijohet me mund e me kalimin e kohes.. Jeta eshte merzitje pa luftuar per dicka qe ja vlen. Sfida e ben jeten me te bukur e me kuptimplote..

Un mund te hiqja dore nga kjo gje vetem mbasi kam treguar cdo gje per veten.. e mbasi kam shprehur se cfare do beja per ate edhe per dashurine tone. Edhe nqs mbas ketyre arrin ne nje pike qe nuk e pelqen tipin tim atehere.. do te ndaloja.

Ti thua tharto trute e kokes , humb kohen duke ia bere te ditur personit qe e do dhe si perfundim te marresh merzitje , dhimbje dhe shkaterrim??????? Hmmmmmm ncuq nuk ia vlen nese ai person nuk shfaq fare interes per mua nese ai person nuk me shikon me ate pikesynim qe e shoh une jo nuk ia vlen te vuash kot ik aman se u cmendem nga vuajtjet pfffffffffffff

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: A mund te duash nje person qe nuk te do ?   Mon Jan 14, 2008 6:53 pm

ElEni.. per ty nuk do te luftoja asnje sekonde.. edhe per cdo femer me tipin tend..

PearL jo perhere del perfundimi i keq.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: A mund te duash nje person qe nuk te do ?   Mon Jan 14, 2008 6:57 pm

lol ma kepute shpirtin Redi, rradhes tjeter mos fol ashtu.. Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: A mund te duash nje person qe nuk te do ?   Mon Jan 14, 2008 7:04 pm

thone qe femra ka 7 shpirtra.. se u keput nje.. nuk ka ndonje problem te madh Wink geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: A mund te duash nje person qe nuk te do ?   Mon Jan 14, 2008 7:13 pm

ore ti gjende gabim, macet kane 7 ok, sa i mire qe je lum ajo qe do te kete.. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: A mund te duash nje person qe nuk te do ?   Mon Jan 14, 2008 7:18 pm

e thuaje troc dhe ti.. mjere ajo qe me ka Razz

flm qe me the sa i mire jam Smile) se e di qe nuk jam Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: A mund te duash nje person qe nuk te do ?   Thu Jan 24, 2008 6:24 pm

ja plasi sheri kete ....doni ndonje pije freskuse Hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: A mund te duash nje person qe nuk te do ?   Thu Jan 24, 2008 8:09 pm

i birre desha une.. flm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: A mund te duash nje person qe nuk te do ?   Mon Jan 28, 2008 11:34 pm

vetem aq ? np
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A mund te duash nje person qe nuk te do ?   Mon Feb 04, 2008 3:46 pm

o o dua redbull Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
monica
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: A mund te duash nje person qe nuk te do ?   Wed Feb 06, 2008 8:37 am

nje expresso per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: A mund te duash nje person qe nuk te do ?   Fri Feb 08, 2008 5:51 pm

moj ate birren se kam marre akoma une.. apo nga viti tjeter.. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: A mund te duash nje person qe nuk te do ?   Sat Feb 09, 2008 7:37 pm

po pse une ca jam Birra Korca??? Ju jeni cuna ju takon juve te qerasni ...apo jeni nga vendi "nem". hahahhaa lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: A mund te duash nje person qe nuk te do ?   Mon Feb 11, 2008 6:01 pm

vallaj ket "nem" qe thua ti se kuptoj ca dmth.. po un kam heq dore nga qerasja ndaj femrave..

Si thone.. kur peson, meson.

Boll ngela duke qeras femra.. tani pres te me qerasin.. (un se marr mundimin ta bej)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A mund te duash nje person qe nuk te do ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A mund te duash nje person qe nuk te do ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: