ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Besoni Ne Fallxhore.?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DarKneSS
AneTaR I Ri


Numri i postimeve : 20
Registration date : 30/08/2007

MesazhTitulli: Besoni Ne Fallxhore.?   Thu Aug 30, 2007 1:02 am

A Besoni Ne FaLLxHorE .


Un Aspak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Besoni Ne Fallxhore.?   Thu Aug 30, 2007 1:37 am

Hahhahahhaha une jam vete fallxhore kush do fall le te kontaktoj Denisin se ai i merr kerkesat hahahahhahahha

Jo nuk besoj po fare ,fare

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Besoni Ne Fallxhore.?   Thu Aug 30, 2007 1:56 am

Ajde se jua coj diten e vdekjes me afer se e mendoni Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Besoni Ne Fallxhore.?   Tue Sep 25, 2007 2:29 pm

po besoj kur e detyroje mamin te me shoh filxhan me zor dhe ajo me nxjerr gjithe kafshet e kopshtit zoologjik aty i habitur ....
nuk besoj fare nuk mendoj se do percaktohet jeta ime nga nje llum kafeje ne fund te filxhanit apo nga ca copa letrash te krijuara nga njeriu Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Besoni Ne Fallxhore.?   Sun Sep 30, 2007 11:57 am

Darkness.. paske i rruge te gjate.. do marresh ca leke.. ene ke i kurore.. ki kujdes Razz ... cin ke me R. ti ... se po te vjen verdalle...lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Besoni Ne Fallxhore.?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Besoni Ne Fallxhore.?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: