ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A mund te kthehet nje dashuri e humbur ne miqesi?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: A mund te kthehet nje dashuri e humbur ne miqesi?   Sun Nov 04, 2007 6:47 pm

Diskutoni per kete pyetje midis jush :
A mund te kthehet nje dashuri e kaluar apo e mbaruar ne miqesi?
Ju personalisht si do te vepronit dhe si mendoni ?

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kristina
AneTaR I Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 27
Age : 30
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: A mund te kthehet nje dashuri e humbur ne miqesi?   Tue Nov 06, 2007 4:36 pm

Shume njerez ne lidhje me kete teme kane shume ide te
ndryshme por une mendoj se sdo mund te isha kurre shoqe me njeriun
qe dje ishte i dashuri im.... Aq me teper nese do ndieja akoma
dicka... do isha xheloze per cdo femer qe do i afrohej...
Preferoj mos ta shikoj me kurre...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A mund te kthehet nje dashuri e humbur ne miqesi?   Thu Nov 15, 2007 3:13 pm

krist pse sthua ti ai gjumi qe ben tere diten te jepka ide te bukura Very Happy edhe une bashkohem me mendimin e kristit Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: A mund te kthehet nje dashuri e humbur ne miqesi?   Tue Nov 27, 2007 6:19 pm

A mund te kthehet nje dashuri e humbur ne miqesi?

Kurre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A mund te kthehet nje dashuri e humbur ne miqesi?   Tue Nov 27, 2007 6:20 pm

ehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A mund te kthehet nje dashuri e humbur ne miqesi?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A mund te kthehet nje dashuri e humbur ne miqesi?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: